X
OK
X
Do you?
OK
CANCEL

Sorin
(Brașov, Județul Brașov, România, 52 ani, Masculin)
Activ ultima data in: 8 Noiembrie 2010

Posturi / Competente profesionale:
consultant tehnic/coordonator platforma/assistent

Detin permis de conducere
Romana (Nativ):
Engleza (Mediu):
EXPERIENTA
2001-01 - prezent  (15 ani si 8 luni)
Consultant tehnic/Coordonator platforma/Assistent Proiect manager: - Vanzari @ concern german
Responsabilitati, Realizari
-Particip la planificarea activitatilor pentru utilizarea eficienta, judicioasa a resurselor materiale si umane disponibile precum si a utilajelor tehnologice;
- Monitorizeaz si raportez stadiul de executie a lucrarilor catre staff;
- Receptionez lucrarile efectuate de firmele antreprenoare;
- Identific eventuali subcontractori si furnizori de servicii/materiale;
- Urmaresc si coordonez executia lucrarilor pe santier si incadrarea in timpii de executie;
- Supervizez completarea Cartii Tehnice a Constructiei, conform cerintelor autoritatilor in constructii ale obiectivelor noi;
-Supraveghez, centralizez si urmariresc revizii, reparatii si remedieri in cadrul investitiilor functionale. Am participat la realizarea si punerea in functiune a 12 obiective functionale in 5 ani cu suprafete desfasurate de aprox 14000 mp/obiectiv

Referinte, Alte observatii
Alsteel Brasov dir. MANOLE SILVIU;
Prescon Brasov ing. Iancu Serban; ICCO Construct Ing. Cilinghir D. Arh Dracea Ioan; Contacon Bucuresti Ing. Laber Valentin; TermoConstruct Sf. Gheorghe Ing. Pal Antal; Gaz Sistem Sf. Gheorghe dir Dobrescu A;
1999-04 - 2000-12  (un an si 8 luni)
gestionar - administrator - @ BRD GSG Predeal
Preluare instalatii, utilaje, corp cladire si obiecte de inventar. Urmarirea bunei functionari a tuturor instalatiilor si utilajelor, aprovizionare cu consumabile si materiale de intretinere.

Alina Stefarta director CPP BRD GSG Predeal;
Director Muresan E. BRD GSG BRASOV
STUDII
2009 -  2010  (1 ani)
Fundatia ERGOROM 99 - Management @ Colegiu / Studii postliceale
Perfectionare Proiect Manager
2009 -  2009
Fundatia Ergorom 99 - Constructii @ Colegiu / Studii postliceale
TEHNICIAN IN CONSTRUCTII
SI
LUCRARI PUBLICE
 (1995 ani)
Camera de Industrie si Comert a ROMANIEI - @ Tip studii necompletata
Curs formare Broker BVM
 (1989 ani)
ICI Bucuresti - @ Tip studii necompletata
Curs pregatirea Ajutor-analist programator (limbaj COBOL)
 (1986 ani)
MEN si OJT Brasov - Predeal - @ Tip studii necompletata
Perfectionare Receptioner Hotel
Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola