Sorin (52 ani)

Brașov
Activ ultima data in: 8 Noiembrie 2010
Detin permis de conducere
Limbi vorbite:
Romana (Nativ)
Engleza (Mediu)
Ian 2001 - Prezent

Consultant tehnic/Coordonator platforma/Assistent Proiect manager: (Vanzari) @ concern german

Responsabilitati, Realizari
-Particip la planificarea activitatilor pentru utilizarea eficienta, judicioasa a resurselor materiale si umane disponibile precum si a utilajelor tehnologice;
- Monitorizeaz si raportez stadiul de executie a lucrarilor catre staff;
- Receptionez lucrarile efectuate de firmele antreprenoare;
- Identific eventuali subcontractori si furnizori de servicii/materiale;
- Urmaresc si coordonez executia lucrarilor pe santier si incadrarea in timpii de executie;
- Supervizez completarea Cartii Tehnice a Constructiei, conform cerintelor autoritatilor in constructii ale obiectivelor noi;
-Supraveghez, centralizez si urmariresc revizii, reparatii si remedieri in cadrul investitiilor functionale. Am participat la realizarea si punerea in functiune a 12 obiective functionale in 5 ani cu suprafete desfasurate de aprox 14000 mp/obiectiv

Referinte, Alte observatii
Alsteel Brasov dir. MANOLE SILVIU;
Prescon Brasov ing. Iancu Serban; ICCO Construct Ing. Cilinghir D. Arh Dracea Ioan; Contacon Bucuresti Ing. Laber Valentin; TermoConstruct Sf. Gheorghe Ing. Pal Antal; Gaz Sistem Sf. Gheorghe dir Dobrescu A;
Apr 1999 - Dec 2000

gestionar - administrator @ BRD GSG Predeal

Preluare instalatii, utilaje, corp cladire si obiecte de inventar. Urmarirea bunei functionari a tuturor instalatiilor si utilajelor, aprovizionare cu consumabile si materiale de intretinere.

Alina Stefarta director CPP BRD GSG Predeal;
Director Muresan E. BRD GSG BRASOV
2009 - 2010

Fundatia ERGOROM 99, BUCURESTI

Colegiu / Studii postliceale
Management
Perfectionare Proiect Manager
2009 - 2009

Fundatia Ergorom 99, BUCURESTI

Constructii
TEHNICIAN IN CONSTRUCTII
SI
LUCRARI PUBLICE

Camera de Industrie si Comert a ROMANIEI

Curs formare Broker BVM

ICI Bucuresti

Curs pregatirea Ajutor-analist programator (limbaj COBOL)

MEN si OJT Brasov - Predeal

Perfectionare Receptioner Hotel
Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola