Specialist Vanzari Piese si Accesorii Auto

Tiriac Auto
Cele mai noi locuri de munca - Tiriac Auto
Vezi detalii companie
Tip oferta Job
Nivel cariera Middle, Senior
Oras(e) BUCURESTI, Constanta, Pitesti
Domenii oferta
Vanzari
Vanzari
Retail / Comert
B2B
Inginerie
Automobile

Aceasta oferta nu mai este activa.
La acest job au mai aplicat 1101 persoane.
Aceasta oferta a expirat in 23 Decembrie 2013.

Responsabilitati:

- Gestioneaza clientii deja existenti si dezvolta relatii comerciale cu clienti noi in zona alocata

- Prospecteaza in permanenta piata si identifica noi oportunitati de colaborare in zona alocata

- Cunoaste portofoliu de servicii si produse putand oferi consultanta clientilor propunandu-le intotdeauna cele mai bune oferte care sa corespunda nevoilor lor specifice

- Creeaza, mentine si dezvolta relatii comerciale cu clientii;
- Ofera clientilor informatii referitoare la starea de disponibilitate si pretul actualizat al reperelor solicitate

Cerinte

Experienta in vanzari directe minim 2 ani;
Experienta in industria auto- comercializare piese schimb si accesorii- obligatoriu minim 1 an;
Permis conducere categoria B;
Persoana proactiva, dinamica, cu bune abilitati de prezentare si negociere.

Oferta:

• Salariu fix

• Salariu variabil - bonusuri, in functie de realizarea targetului

• Abonament servicii medicale intr-o retea medicala privata

• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional intr-un grup de prestigiu