Sofer

Confidential
Tip oferta Job
Nivel cariera Senior
Oras(e) BUCURESTI, Sector 5
Domenii oferta
Muncitori / Tehnicieni
Soferi
OfficeJobs
Logistica
Administrativ
Aprovizionare

Aceasta oferta nu mai este activa.
La acest job au mai aplicat 1914 persoane.
Aceasta oferta a expirat in 1 Decembrie 2012.

Cerinte:

- Permis de conducere categoria B;

- Experienta pe un post similar: minim 3 ani;

- Experienta in lucrul cu persoane cu functii de conducere;

- Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

- Atitudine pozitiva, corectitudine, loialitate, eficienta, discretie, flexibilitate;

- Persoana serioasa, responsabila, onesta, politicoasa;

- Disponibilitate la program prelungit si la deplasari in tara;

- Aspect ingrijit.

Responsabilitati:

- Realizarea de deplasari in Bucuresti si in tara;

- Realizarea anumitor documente necesare deplasarilor;

- Coordonarea parcului de vehicule de firma;

- Verificarea necesarului de consumabile si aprovizionarea cu acestea;

- Livrarea si distribuirea de plicuri si colete;

- Efectuarea de diverse comisioane in functie de nevoile companiei.

Beneficii:

- Salariu atractiv;

- Climat profesional agreabil si conditii bune de munca.

Interviul va contine si o proba practica.