Secretariat , contabilitate primara

DANCOS TEHNIC GROUP SRL
Tip oferta Job
Nivel cariera Middle, Senior
Oras(e) BUCURESTI, Sector 3
Domenii oferta
Finante
Financiar / Contabilitate

CANDIDATUL IDEAL:

*Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
*Studii superioare, cel putin facultate - terminat;
*Preferabil experienta secretariat si gestiune documente;
*Cunostinte contabilitate primara;
*Persoana serioasa, responsabila, ordonata, tinuta decenta.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

*Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa;
*Inregistreaza incasarile si platile conform extrasului de cont;
*Inregistreaza facturi de prestari furnizori interni;
*Intocmirea OP-urilor catre furnizori;
*Activitati de secretariat - primirea si transmiterea apelurilor telefonice/fax-urilor, evidenta necesarului de consumabile, lucrari de corespondenta primita si emisa de unitate.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Unic importator si distribuitor al dozatoarelor de apa rece si calda cu sistem de purificare a apei marca HYUNDAI
Mai multe detalii despre noi pe www.dozatoarehyundai.ro