X
OK
X
Do you?
OK
CANCEL

Secretariat ,contabilitate primara

DANCOS TEHNIC GROUP SRL

  • Nivel cariera

    Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
  • Oras(e)

    BUCURESTI, Sector 3  Vezi pe harta

CANDIDATUL IDEAL:

*Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
*Studii superioare, cel putin facultate - terminat;
*Preferabil experienta secretariat si gestiune documente;
*Cunostinte contabilitate primara;
*Persoana serioasa, responsabila, ordonata, tinuta decenta.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

*Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa;
*Inregistreaza incasarile si platile conform extrasului de cont;
*Inregistreaza facturi de prestari furnizori interni;
*Intocmirea OP-urilor catre furnizori;
*Activitati de secretariat - primirea si transmiterea apelurilor telefonice/fax-urilor, evidenta necesarului de consumabile, lucrari de corespondenta primita si emisa de unitate.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Unic importator si distribuitor al dozatoarelor de apa rece si calda cu sistem de purificare a apei marca HYUNDAI
Mai multe detalii despre noi pe www.dozatoarehyundai.ro

Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola