Reprezentant medical - Bucuresti, Cluj, Bacau, Neamt, Sibiu, Brasov

ECOFARMACIA NETWORK SRL
Cele mai noi locuri de munca - ECOFARMACIA NETWORK SRL
Vezi detalii companie
Tip oferta Job
Nivel cariera Middle, Senior
Oras(e) BUCURESTI, Brasov, Cluj Napoca, Piatra Neamt, Sibiu  Vezi pe harta
Angajatorul recruteaza din toate orasele.
Domenii oferta

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii superioare ( studiile de medicina, farmacie si biologie pot reprezenta un avantaj )

- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere

- Experienta in promovare si vanzari poate reprezenta un avantaj

- Abilitati organizatorice ,initiativa, spirit anteprenorial

- Permis conducere categoria B

- Bune cunostinte operare PC

- Disponibilitate pentru deplasari

RESPONSABILITATI:

- Promovarea si vanzarea produselor companiei in teritoriul alocat

- Dezvoltarea de relatii profesionale cu medicii si farmacistii din institutiile private sau publice in zona alocata

- Organizarea de prezentari si simpozioane locale cu caracter stiintific

- Gestionarea portofoliului de clienti ( medici si farmacii )in zona pe care o administreaza

- Planificarea vizitelor in conformitate cu politica de marketing a Companiei

- Implementarea campaniilor/politicii de marketing a Companiei in teritoriul alocat

- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate

BENEFICII:

- Masina de serviciu, telefon si laptop

- Salariu motivant plus bonusari in functie de performanta

- Mediu de lucru profesionist si placut