Reprezentant medical - Alba, Bacau, Brasov, Neamt si Sibiu

ECOFARMACIA NETWORK SRL
Cele mai noi locuri de munca - ECOFARMACIA NETWORK SRL
Vezi detalii companie
Tip oferta Job
Nivel cariera Middle, Senior
Oras(e) Alba Iulia, Bacau, Brasov  Vezi pe harta, Piatra Neamt, Sibiu
Domenii oferta

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii superioare ( studiile de medicina, farmacie si biologie pot reprezenta un avantaj )

- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere

- Experienta in promovare si vanzari poate reprezenta un avantaj

- Abilitati organizatorice ,initiativa, spirit anteprenorial

- Permis conducere categoria B

- Bune cunostinte operare PC

- Disponibilitate pentru deplasari

RESPONSABILITATI:

- Promovarea si vanzarea produselor companiei in teritoriul alocat

- Dezvoltarea de relatii profesionale cu medicii si farmacistii din institutiile private sau publice in zona alocata

- Organizarea de prezentari si simpozioane locale cu caracter stiintific

- Gestionarea portofoliului de clienti ( medici si farmacii )in zona pe care o administreaza

- Planificarea vizitelor in conformitate cu politica de marketing a Companiei

- Implementarea campaniilor/politicii de marketing a Companiei in teritoriul alocat

- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate

BENEFICII:

- Masina de serviciu, telefon si laptop

- Salariu motivant plus bonusari in functie de performanta

- Mediu de lucru profesionist si placut