Redactor site de stiri online

Publimedia Web
Vezi detalii companie
Tip oferta Job
Nivel cariera Entry, Middle, Senior, Executive
Oras(e) BUCURESTI
Domenii oferta
Marketing
Media
Publicitate
Copywriting
IT / Telecom
Internet / New Media

Aceasta oferta nu mai este activa.
La acest job au mai aplicat 1713 persoane.
Aceasta oferta a expirat in 27 Iulie 2013.

CANDIDATUL IDEAL:

- seriozitate si promptitudine
- peste 18 ani
- cunostinte PC
- elemente de baza Microsoft Office

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Plata per articol.

Activitatea ta la acest portal va fi un punct important in construirea cv-ului.

Scrii, iti exprimi opinia pe domeniul care te pasioneaza si in care doresti sa te dezvolti.

Articolele pe care le scrii apar sub semnatura ta (prenume si nume).

Lucrezi de acasa, flexibil, fiind necesare doar un PC si o conexiune la internet.

Nu conteaza localitatea in care te afli. (colaboram cu redactori aflati si dincolo de granitele tarii)

OFERIM - LA CERERE - ADEVERINTE DE PRACTICA / RECOMANDARI.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Dnews.ro site cu peste 20.000 de vizitatori unici / zi, isi propune sa devina unul dintre cele mai accesate site-uri de stiri.