Operator Call Center - Bucuresti

STC COMUNICATION SRL
Vezi detalii companie
Tip oferta Job
Nivel cariera Entry, Middle, Senior
Oras(e) BUCURESTI, Sector 1
Domenii oferta
Vanzari
Serviciu clienti
OfficeJobs
Helpdesk / Suport clienti

Considerati ca sunteti o persoana energica, ambitioasa, cu o atitudine pozitiva si careia ii place sa lucreze cu clientii? Atunci acesta este jobul pe care il cautati.
Lucrand direct cu clienti veti deveni parte integranta a imaginii expusa catre acestia si veti avea oportunitatea de a va pune in valoare toate calitatile cerute de acest loc de munca.
Pentru toate acestea noi va oferim un salariu atragator si alte stimultente care sunt in mare parte dependente de calitatea activitatii depuse.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunostinte AVANSATE de limba ITALIANA
  • Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj
  • Abilitati excelente de comunicare orala
  • Orientat spre rezultate
  • Atentie la detalii
  • Cunostinte utilizare PC

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • Efectuare apeluri
  • Promovare produse sau oferte
  • Stabilirea intalnirilor pentru agentii de vanzari

Oferim

  • Pachet salarial atractiv
  • Program part time sau full time
  • Bonusuri si premii in functie de performante
  • Training periodic, intensiv si gratuit
  • Posibilitate de ascensiune rapida