Tip oferta Job
Nivel cariera Middle, Senior
Oras(e) Alexandria  Vezi pe harta, Braila  Vezi pe harta

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ucraina sub denumirea de ICredit. In 2011 expansiunea a continuat cu deschiderea unor noi birouri in Romania.

Misiunea ICredit este aceea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Datorita dezvoltarii foarte rapide si dinamice a organizatiei noastre, in acest moment suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia de Manager de Echipa.

Profil post:

  • Sociabil, comunicativ, energic si orientat catre lucrul cu clientii

  • Program de lucru flexibil

  • Abilitati de operare PC

Responsabilitati:

  • Indeplinirea targetului de vanzari si de colectare;
  • Indeplinirea activitatilor de pliantare a zonei pe care o administreaza;
  • Recrutarea, coordonarea si supravegherea Consultantilor de Credite.

Beneficii:

  • Salariu fix competitiv + bonusuri din vanzari si din sumele colectate;
  • Instruire gratuita in sectorul financiar;
  • Oportunitatea de a se alatura unei echipe tinere si dinamce;
  • Posibilitatea de a promova in cadrul companiei noastre;
  • Acumularea de experienta in management si vanzari.