Tip oferta Job
Nivel cariera Entry, Middle
Oras(e) BUCURESTI, Bacau, Baia Mare, Brasov, Cluj Napoca, Constanta, Craiova, Deva, Galati, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Tirgu Mures, Timisoara
Domenii oferta
Vanzari
Vanzari
Retail / Comert
Serviciu clienti
Imobiliare
B2B
Muncitori / Tehnicieni
Agricultura
Muncitori
Piscicultura / Silvicultura

Aceasta oferta nu mai este activa.
La acest job au mai aplicat 5816 persoane.
Aceasta oferta a expirat in 21 Martie 2014.
Include mini-interviu online - 3 intrebari

CERINTE:

Experienta minima in domeniul comercial;

Persoane dinamice, comunicative, cu initiativa.

RESPONSABILITATI:

Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului;

Lipeste etichete si coduri de bare pentru produsele receptionate;
Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate.

BENEFICII:

Mediu de lucru placut;

Salariu motivant.

Interviu Online:
1.  De ce va doriti schimbarea locului de munca?
2.  Sunteti dispus sa lucrati in ture si in weekend?
3.  Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale pentru acest post?