Inginer- industria alimentara

Confidential
Nivel cariera Entry (0-2 ani)
Domenii oferta
Oras(e) BUCURESTI

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare tehnice de specialitate.

  • Cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet).

  • Bune abilitati de organizare si coordonare.

  • Experienta in activitatea de productie pe acest post(in industria procesarii si preparii produselor din carne)- MINIM 1 an.

Rog candidatii, sa depuna CV-ul cu poza, daca este posibil!!!

RESPONSABILITATI:

Coordoneaza si controleaza activitatea echipei din subordine;
Instruieste si indruma personalul din subordine;
Evalueaza performantele echipei din subordine;

Verifica necesarul de materii prime si auxiliare;

Verifica corectitudinea inregistrarilor in fisele HACCP;

Se asigura de respectarea retetelor de fabricatie;

Urmareste desfasurarea procesului de fabricatie;
Urmareste evolutia stocurilor de materii prime, ambalaje si materiale;
Implementeaza si monitorizeaza respectarea procedurilor si a instructiunilor de lucru;
Respecta politicile companiei privind calitatea si siguranta alimentului;
Verifica calitatea produsului finit.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem o mica unitate in industria procesarii si preparii produselor din carne.

Interviu Online:
1.  Ce calitati consideri ca te recomanda pentru acest post?
2.  Care ar fi un pachet salarial minim acceptat pentru pozitia de Inginer?
Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola