Inginer- industria alimentara

Confidential
Tip oferta Job
Nivel cariera Entry
Oras(e) BUCURESTI
Domenii oferta
Inginerie
Industrii / Productie

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare tehnice de specialitate.
  • Cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet).
  • Bune abilitati de organizare si coordonare.
  • Experienta in activitatea de productie pe acest post(in industria procesarii si preparii produselor din carne)- MINIM 1 an.

Rog candidatii, sa depuna CV-ul cu poza, daca este posibil!!!

RESPONSABILITATI:

Coordoneaza si controleaza activitatea echipei din subordine;
Instruieste si indruma personalul din subordine;
Evalueaza performantele echipei din subordine;

Verifica necesarul de materii prime si auxiliare;

Verifica corectitudinea inregistrarilor in fisele HACCP;

Se asigura de respectarea retetelor de fabricatie;

Urmareste desfasurarea procesului de fabricatie;
Urmareste evolutia stocurilor de materii prime, ambalaje si materiale;
Implementeaza si monitorizeaza respectarea procedurilor si a instructiunilor de lucru;
Respecta politicile companiei privind calitatea si siguranta alimentului;
Verifica calitatea produsului finit.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem o mica unitate in industria procesarii si preparii produselor din carne.

Interviu Online:
1.  Ce calitati consideri ca te recomanda pentru acest post?
2.  Care ar fi un pachet salarial minim acceptat pentru pozitia de Inginer?