Tip oferta Job
Nivel cariera Senior
Oras(e) Brasov

Societate de constructii selecteaza pentru santierul din Com.Sapetru, Jud.Brasov un inginer constructor si un buldoexcavatorist.

INGINER IN CONSTRUCTII

CANDIDATUL IDEAL:

Cerinte
- Coordoneaza si urmareste derularea activitatii, ofera solutii tehnice de specialitate;
- Urmarirea santierului de lucru, coordonarea si verificarea lucrarilor executate pentru obiectivele alocate;
- Respectarea proiectului si a caietului de sarcini;
- Asigura controlul permanent al calitatii lucrarilor efectuate;
- Organizeaza si urmareste modificarile si lucrarile suplimentare aparute;
- Cunostinte devize;
- Avizeaza sau respinge situatii de lucrari prezentate de subanteprenori;
- Intocmeste situatii de lucrari pe baza ofertelor prezentate;
- Efectuarea necesarului de materiale pentru perioada/etapa urmatoare;
- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil;- Coordoneaza si urmareste derularea activitatii, ofera solutii tehnice de specialitate;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati
- Studii superioare finalizate in domeniul constructiilor
- Experienta: minim 5 ani in lucrari de constructii
- Seriozitate, perseverenta , initiativa
- Permis de conducere categoria B