X
OK
X
Do you?
OK
CANCEL

Dezvoltator Junior C/C++ Linux

NTS PAY SRL

  • Nivel cariera

    Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
  • Locatii

    București

NTS Pay cauta Dezvoltator Junior C/C++ ce se va alatura echipei existente.

Descriere:
- Jobul necesita cunostinte de dezvoltare in Linux, folosind limbajele de programare C/C++ si Qt Framework.

Responsabilitati:
1. Sa proiecteze si sa dezvolte biblioteci reutilizabile si API-uri. Sa contribuie cu cele mai bune practici la dezvoltarea aplicatiilor.
2. Sa scrie teste unitare si de integrare pentru a asigura calitatea codului. Sa scrie documentatie tehnica concisa dar cuprinzatoare.
3. Sa colaboreze cu managerul de produs pentru a cerceta si sugera solutiile tehnice potrivite in vederea obtinerii caracteristicilor necesare ale produsului. De asemenea sa monitorizeze progresul tehnic relativ la planul de lucru oferind o atentie marita functionalitatilor, scalabilitatii si performantei.
4. Sa ofere regulat dezvoltatorilor seniori update-uri referitoare la progres si rapoarte cu problemele sau dificultatile.

Cerinte:
1. Experienta seminificativa si demonstrabila in dezvoltarea aplicatiilor folosind limbajele de programare C/C++.
2. Experienta demonstrabila in folosirea Qt Framework.
3. Experienta in lucru cu solutii de versionare (i.e. SVN), unelte de bug-tracking.

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv.
- Mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar.

Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola