Contabil (cu experienta in fiscalitate)

GESEIDL
Cele mai noi locuri de munca - GESEIDL
Vezi detalii companie
Tip oferta Job
Nivel cariera Senior
Oras(e) Ploiesti  Vezi pe harta
Domenii oferta

Responsabilitati

Întocmirea situațiilor, rapoartelor și declarațiilor legale
Menținerea relației cu clienții
Reprezentarea clienților la controalele fiscale
Pregătire continuuă profesională
Contribuție proactivă la dezvoltarea firmei

Cerinte

Obligatorii:

  • Cunoștințe de contabilitate și fiscalitate solide!
  • Limba Engleză!
  • Abilități avansate de operare PC!
  • Permis de conducere (cat. B)!

Alte cerințe:

  • Studii economice, superioare de preferat!
  • Experientă anterioară în operare de date (de preferat)
  • Persoană riguroasă si atentă la detalii
  • Persoană ordonată şi dinamică
  • Foarte bune abilităţi de comunicare profesională şi lucru în echipă

Beneficii Oferite

Posibilitatea de a învăţa. Formare permanentă.
Mediu de lucru antrenant. Poţi ajunge să lucrezi pentru clienţi cu activităţi total diferite.
Condiţii excelente de lucru. Tehnologie IT de ultimă oră.
Posibilitatea de a promova în funcţie de performanţe și implicare.

Interviu Online:
1.  Pe cine admirați și de ce?
2.  Describe your life in 5 words
3.  Cum ați pedepsi un coleg care a greșit un raport?
4.  Care este cea mai mare reușită a dvs.? Ce vă bucură cel mai mult? Ce vă întristează?
5.  Ce vă place să faceţi la serviciu? Dar în afara lui?
6.  Ce aţi alege între munca de birou şi munca pe teren?
7.  Ce experienţă aveţi în utilizarea calculatorului?
8.  În câte zile puteți începe să lucrați împreună cu noi?
9.  În momentul de față puteți susține un interviu în limba engleză?
10.  Ce vă doriți să faceți peste 5-10 ani?