Nivel cariera Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Domenii oferta
Oras(e) BUCURESTI

CANDIDATUL IDEAL:

• Experienta relevanta in domeniu, de minim 3 ani, preferabil obtinuta in cadrul unui restaurant renumit sau restaurantul unui hotel
• Viziune in crearea meniurilor si arta ingredientelor
• Abilitatea de a lucra in echipa, de a organiza munca sa, dar si a celor din jur, de a fi un adevarat model pentru cei din jur.
• Certificare pentru acest post, eventual recomandari, atestat sau diploma de absolvire a unei scoli in domeniu.
• Persoana serioasa, amabila, foarte organizata, punctuala si responsabila.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Postul de Bucatar sef implica responsabilitate cu privire la meniurile alese, calitatea meselor si eficienta echipei din subordine.

Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola