Tip oferta Job
Nivel cariera Senior
Oras(e) Buzau
Domenii oferta

Descrierea postului:

-Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice, a mail-urilor si a oricaror mesaje transmise Directorului General;
-Primirea, gestionarea corespondentei si a altor documente;
-Redactarea de documente, rapoarte, informari si comunicari generale;
-Primirea vizitatorilor si a partenerilor de afaceri;
-Organizarea agendei zilnice de intalniri/sedinte;
-Intocmirea de corespondenta;
-Organizarea de deplasari, intalniri, vizite de afaceri;
-Mentinerea legaturii cu diverse organisme, organizatii, parteneri de afaceri;
-Indeplinirea altor sarcini conexe care ii sunt atribuite;

Cerinte:

-Studii superioare;
-Persoana placuta, energica, serioasa, inteligenta,calma, foarte bine organizata;
-Cunostinte avansate de limba engleza (cunoasterea in plus a unei limbi straine constituie un avantaj)
-Fluenta, coerenta si corectitudine in exprimare (oral si scris);
-Organizare, buna planificare a timpului si a sarcinilor;
-Responsabilitate, ordine, corectitudine, confidentialitate si seriozitate;
-Capacitate de concentrare la realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
-Persoana punctuala, dinamica, rezistenta la stres;
-Permis de conducere Cat. B
-Disponibilitate de a se deplasa atat in tara cat si in strainatate

Oferta:

-Salariu motivant;
-Mediu de lucru placut;
-Posibilitati de dezvoltare a carierei.