Nivel cariera Entry, Middle, Senior, Executive
Domenii oferta
Oras(e) BUCURESTI

DESCRIERE POST
Preluare si directionare apeluri telefonice;
- Primire, directionare si gestionare corespondenta; gestionare, centralizare si arhivare documente;
- Utilizare echipamente birou: computer, scanner, imprimante, fax, copiator;
- Furnizare de informatii si acordarea suportului in probleme ce tin de organizarea studiilor;
- Indeplineste alte sarcini conexe care ii sunt atribuite;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Organizarea agendei zilnice, termene lunare

Cerinte
CERINTE
-Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.
-Adaptabilitate si flexibilitate.
-Capacitate de analiza si sintetiza si rezistenta la stres.
-Cunoasterea cel putin a unei limbi de circulatie internationala.
-Cunostinte avansate operare PC (Word, Excel, Office).

Oferta (bonusuri, beneficii)
SE OFERA
telefon mobil,masina de serviciu,commission din vanzari,mediu de lucru professional.