Asistent manager cu responsabilitati in gestiune

CMO ACCOUNTING PROVIDER SRL
Nivel cariera Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Domenii oferta
Oras(e) BUCURESTI, Sector 5  Vezi pe harta

Fisa postului:

- intocmire facturi de vanzari;

- verificarea stocului de marfa;

- comisionarea marfurilor (3-5 comenzi/zi);

- intocmirea si verificarea registrului de casa la zi;

- rapoarte legate de stocuri si de vanzari intocmite sub supravegherea contabilitatii;

- diverse atributii de contabilitate primara.

Cerinte:

- studii medii;

- cunostinte de Word / Excel nivel mediu;

- cunostinte de contabilitate primara.

Oferta salariala:

200-220 Euro

Intra in cont
Continua cu Google
sau

Introdu adresa de email cu care ai creat contul, pentru a-ti reseta parola.
Atentie! Link-ul pentru resetarea parolei este valabil doar 8 ore de la solicitare.

Mi-am amintit parola