Tip oferta Job
Nivel cariera Middle
Oras(e) Cluj Napoca, Galati, Timisoara
Domenii oferta
Vanzari
Vanzari
Serviciu clienti
Inginerie
Vanzari

Aceasta oferta nu mai este activa.
La acest job au mai aplicat 895 persoane.
Aceasta oferta a expirat in 29 Iunie 2013.

Responsabilitati

- desfasoara, de la birou, activitatile generate de ofertarea si livrarea produselor firmei
- cunoaste la nivel avansat gama de produse comercializate / principalele caracteristici ale produselor comercializate
- intocmeste rapoarte de activitate, alte tipuri de rapoarte, zilnic si la alte perioade solicitate de superiori

Cerinte

- experienta de lucru cu publicul de minim 2 ani
- minim studii medii, de preferinta tehnice
- utilizare la nivel avansat a pachetului MS Office (Excel, Word)
- bune aptitudini de comunicare, persoana organizata si orientata catre rezultate

Beneficii Oferite

Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei companii dezvoltate la nivel national.
Salariu pe masura competentei, integrarea intr-o echipa tanara si puternica.

Important pentru candidatii din Timis: Locatia MAIRON din Timis este in JEBEL.

CV si foto se primesc pana la data de 30.06.2013