Tip oferta Job
Nivel cariera Middle
Oras(e) Cluj Napoca  Vezi pe harta, Galati, Timisoara
Domenii oferta

Responsabilitati

- desfasoara, de la birou, activitatile generate de ofertarea si livrarea produselor firmei
- cunoaste la nivel avansat gama de produse comercializate / principalele caracteristici ale produselor comercializate
- intocmeste rapoarte de activitate, alte tipuri de rapoarte, zilnic si la alte perioade solicitate de superiori

Cerinte

- experienta de lucru cu publicul de minim 2 ani
- minim studii medii, de preferinta tehnice
- utilizare la nivel avansat a pachetului MS Office (Excel, Word)
- bune aptitudini de comunicare, persoana organizata si orientata catre rezultate

Beneficii Oferite

Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei companii dezvoltate la nivel national.
Salariu pe masura competentei, integrarea intr-o echipa tanara si puternica.

Important pentru candidatii din Timis: Locatia MAIRON din Timis este in JEBEL.

CV si foto se primesc pana la data de 30.06.2013